15. SIRADAYIZ >> DETAY ...

APAYDIN Dekorasyon, sektöründe hızla yol alarak müşterilerInin taleplerini etkin, hızlı ve doğru çözümler ile karşılamayı ilke edinmiştir.

SOSYAL MEDYA

APAYDIN YAPI DEKORASYONBASINDA BİZ

Apaydın Yapı, yönünü Körfez ülkelerine çevirdi


Haber Kaynağı - https://www.dunya.com/sektorler/emlak/apaydin-yapi-dekorasyon-korfeze-bakiyor-haberi-350390
Apaydın Yapı Dekorasyon, anahtar teslim projeleri ile inşaat alanında faaliyetlerini yürütüyor. Türkiye’nin hemen her bölgesinde projelerini gerçekleştiren firmanın, 10 bölgede temsilciliği bulunuyor.
Apaydın Yapı Dekorasyon, anahtar teslim projeleri ile inşaat alanında faaliyetlerini yürütüyor. Türkiye’nin hemen her bölgesinde projelerini gerçekleştiren firmanın, 10 bölgede temsilciliği bulunuyor. Yurt dışında projeler gerçekleştirmeyi istediklerini belirten Apaydın Yapı Dekorasyon’un sahibi Orhan Apaydın, “Önümüzdeki yıllarda, Körfez ülkelerinde projeler gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Ev ve işyeri dekorasyonunda müşterilerine anahtar teslim hizmet sunduklarını dile getiren Apaydın, “Sektöre ilk olarak boya ustalığı yaparak başladım. Bu alanda kendimi geliştirerek müşterilerime daha geniş bir alanda hizmet vermek için seramik ve parke işini de yapmaya karar verdim. İnsanların cadde mağazalarından çok yoğun bir şekilde AVM’lere yöneldiklerini gördüm. Bu sektörün geleceğinin olduğunu ve büyüyen bir sektör haline geleceğini düşündüm. Böylece havalandırmasından, profesyonel elektrik işi yapan firmalara kadar araştırmalar yaptım. 2007 yılında bu firmalar ile bir ekip kurma kararı aldık ve sektöre giriş yaptık” diye konuştu.

Ulusal, marka değeri yüksek, herkes tarafından bilinen firmalara hizmet verdiklerini aktaran Apaydın, “İlk işimi Kayseri Park AVM’de uyguladım. Başta Kayseri olmak üzere Gaziantep, Ankara ve İstanbul, Marmara Bölgesi’nde bir ekip oluşturdum. Hizmet vermediğimiz şehir kalmadı. Çok ciddi bir metraj büyüklüğüne eriştik. Yurt genelinde 300’e yakın noktada iş yaptık. Ayrıca yabancı markalara da hizmet veriyoruz. Alışveriş merkezlerinde bulunan yabancı markalar bizim potansiyel müşterilerimiz. Zaman zaman yurt dışı seyahatlerimiz oluyor. Sektörümüzle alakalı işleri inceleme fırsatı buluyoruz. Dışarı çıkınca kendi durumunuzu belirleme şansınız daha da artıyor. Türk inşaat sektörü çok ilerde. Bu yüzden yurt dışında büyük projelere imza atabiliyoruz. İşimizi yurt dışında geliştirmeyi istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda Körfez ülkelerine açılmayı hedefliyoruz. Turizm ve gelir açısından çok ciddi paralar kazanan ülkelerde AVM projelerinin dışında projeler de gerçekleştirmek istiyoruz. Kişi başına 17 milyon dolar milli servet düşen bir ülkede, iş yapmak isterim. Şu anda pazar araştırmalarımızı yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

Yapmış oldukları iş ile iyi bir ivme yakaladıklarını vurgulayan Apaydın, “Geçtiğimiz yıl, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında Türkiye’ de 15’inci, Kayseri’de ise birinci sırada yerimizi aldık. Bu yıl içerisinde, yapı ve dekorasyon alanında büyümeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.


Apaydın Yapı Dekorasyon, Körfez’e bakıyor

Haber Kaynağı - https://www.dunya.com/sektorler/emlak/apaydin-yapi-dekorasyon-korfeze-bakiyor-haberi-350390
Apaydın Yapı Dekorasyon Firma sahibi Apaydın, "Başta Kayseri olmak üzere Gaziantep, Ankara ve İstanbul'da bir ekip oluşturdum. İşimizi yurtdışında geliştirmeyi istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda Körfez ülkelerine açılmayı hedefliyoruz." dedi.İKBAL FİDAN
KAYSERİ - Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında 15’inci, Kayseri’de ise 1.sırada yerini alan Apaydın Yapı Dekorasyon, anahtar teslim projeleri ile inşaat alanında faaliyetlerini yürütüyor. Türkiye’nin hemen her bölgesinde projelerini gerçekleştiren firmanın, 10 bölgede temsilciliği bulunuyor. Yurtdışında projeler gerçekleştirmeyi istediklerini belirten Apaydın Yapı Dekorasyon Firma sahibi Orhan Apaydın, “Önümüzdeki yıllarda, Körfez ülkelerinde projeler gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Ev ve işyeri dekorasyonunda müşterilerine anahtar teslim hizmet sunduklarını dile getiren Apaydın, “Sektöre ilk olarak boya ustalığı yaparak başladım. Bu alanda kendimi geliştirerek müşterilerime daha geniş bir alanda hizmet vermek için seramik ve parke işini de yapmaya karar verdim. İnsanların cadde mağazalarından çok yoğun bir şekilde AVM’lere yöneldiklerini gördüm. Bu sektörün geleceğinin olduğunu ve büyüyen bir sektör haline geleceğini düşündüm. Böylece havalandırmasından, profesyonel elektrik işi yapan firmalara kadar araştırmalar yaptım. 2007 yılında bu firmalar ile bir ekip kurma kararı aldık ve sektöre giriş yaptık. İlk işimi Kayseripark AVM’de uyguladım. Başta Kayseri olmak üzere Gaziantep, Ankara ve İstanbul, Marmara Bölgesi’nde bir ekip oluşturdum. İşimizi yurtdışında geliştirmeyi istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda Körfez ülkelerine açılmayı hedefliyoruz. Turizm ve gelir açısından çok ciddi paralar kazanan ülkelerde AVM projelerinin dışında projeler de gerçekleştirmek istiyoruz. Kişi başına 17 milyon dolar milli servet düşen bir ülkede, iş yapmak isterim. Şu anda pazar araştırmalarımızı yapıyoruz. Geçtiğimiz yıl, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında Türkiye’ de 15’inci, Kayseri’de ise 1.sırada yerimizi aldık. Bu yıl içerisinde, yapı ve dekorasyon alanında büyümeyi planlıyoruz.” şeklinde konuştu.


APAYDIN YAPI 15.SIRADA

Haber Kaynağı - http://www.buyukkayseri.com/haber/apaydin-yapi-15sirada-36661.html
Apaydın Yapı Dekorasyon Sahibi Orhan Apaydın, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bekir Aslantaş´a konuştu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TEPAV işbirliği ile geçtiğimiz aylarda Ankara´da gerçekleştirilen Türkiye´nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi listesinde 15.sırasında yer alan Orhan Apaydın, Apaydın Yapı Dekorasyonu büyük bir başarı elde etmiş oldu. Bu başarı sonrası gazetemize özel bir röportaj veren Apaydın Yapı Dekorasyon Sahibi Orhan Apaydın, ?Kısa vadede kısa zamanda büyük işler başardığımıza inanıyorum. Yurt içinde, yurt dışında ve uluslararası arenada faaliyetlerimizi devam ettireceğiz? dedi.

Bekir Aslantaş, sordu Orhan Apaydın cevapladı.
Firmanızı tanıyabilir miyiz?
Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, kurulduğu ilk yıllarda sadece Kayseri´de ve boya hizmeti vermekte iken son yıllarda ulusal ölçekte anahtar teslim işler yapan ulusal bir firma konumuna yükseldi.
Projelerinizde lokaysan tercihlerinizi neye göre belirliyorsunuz, nelere dikkat ediyorsunuz?
Ulusal marka değeri yüksek, herkes tarından bilinen firmalara hizmet vermekle birlikte yurt genelinde iş yapmakta olup lokasyonlarımız işini yaptığımız markaların yatırım tercihlerine göre belirleniyor.
Bugüne kadar kaç metrekarelik proje tamamladınız?
Hemen hemen hizmet vermediğimiz bir şehir kalmadı, çok ciddi bir metraj büyüklüğüne eriştik yurt genelinde 300´e yakın noktada iş yaptık, yaptığımız işlerle alakalı metraj büyüklüğünü okuyucularımızın takdirine bırakıyorum.
Yeni yatırımlarınız ve projeleriniz nelerdir?
Yapmış olduğumuz iş ile alakalı iyi bir ivme yakaladığımıza inanıyorum yurt içinde olabildiğince bu ivmeyi artırmak, devamında ise yurt dışına açılarak faaliyetlerimizi uluslararası arenada da devam ettirmeyi planlıyoruz.
Şehir dışı, farklı bölgelerde ve yurt dışında proje yatırımınız olacak mı? Hangi bölgelerde ne tür projeler düşünüyorsunuz?
Ağırlıklı olarak Alışveriş merkezlerinde iş yapmaktayız, müşterilerin rahatlıkla gezebilecekleri, sıkılmadan alışveriş yapabilecekleri, aydınlatması ile, iklimlendirmesi ile görsel dekorasyonu ile bir bütün halinde bir konsept oluşturup, hem müşteriye, hem marka sahiplerine üst düzey bir hizmet verme çaba ve gayreti içerisindeyiz. Hizmetlerimiz kısaca söylemek gerekirse. Lüks bir mağazaya girdiğiniz vakit satılan ürünler hariç gördüğünüz her şey.
Projelerinizde mimari ve sosyal tesis alanlarında nelere dikkat ediyorsunuz? Sunduğunuz hizmetler neler?
Elbette ki yabancı markalara da hizmet veriyoruz Alışveriş merkezlerinde bulunan yabancı markalar bizim potansiyel müşterilerimizdir. Ülke olarak ayırt edemeyiz ama ağırlıklı olarak Avrupa birliğine ait ülkeler diyebiliriz.
AVM stratejisi ve tesis yönetimlerinizden bahseder misiniz?
Şirketimizin 2017 hedefleri arasında öncelikli olarak süregelen büyüme hızımızı korumak daha sonrasında belirlemiş olduğumuz yeni hedeflerimize ulaşma yolunda gayret ve çaba sarf etmek.
Bölgelerinizdeki haraketlilik nasıl, yabancıların ilgisi var mı? Bugüne kadar satışlarınızın ne kadarını yabancılara gerçekleştirdiniz, ağırlıklı olarak hangi ülkeler var mı?
Zaman zaman yurt dışı seyahatlerimiz oluyor sektörümüzle alakalı işleri inceleme fırsatımız oluyor, dışarı çıkınca kendi durumunuzu belirleme şansınız daha da artıyor, emin olun Türk inşaat sektörü çok ileride, o yüzden yurt dışında büyük projelere imza atabiliyoruz. Yurt içinde ise bütün sektörler gibi, olumsuz olaylardan etkileniyor. Zamanla çok daha iyi olacağına olan güvenim tamdır.
Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Son olarak dürüst çalışınca, azmedince kararlı olunca, sabredince başarılamayacak hiçbir şey yoktur.


DÜNYA İNŞAAT - Haber Kaynağı


Apaydın Yapı, sektöründe marka olmak istiyor

Apaydın Yapı, 50'yi aşkın şehirde 100'e yakın yerel, ulusal ve uluslararası firmaya, tasarım uygulama hizmeti veriyor ve kişisel talepleri karşılıyor. İş yaptığı sahaların tüm elektrik, mekanik, inşaat altyapı işleri, bakım onarım tadilat ve yenileme, renovasyon faaliyetleri, konsept değişimi ve isteğe bağlı özgün uygulama taleplerini karşılayan firma, sektörünün markası olmak istiyor.
Apaydın Yapı, 50'yi aşkın şehirde 100'e yakın yerel, ulusal ve uluslararası firmaya, tasarım uygulama hizmeti veriyor ve kişisel talepleri karşılıyor. İş yaptığı sahaların tüm elektrik, mekanik, inşaat altyapı işleri, bakım onarım tadilat ve yenileme, renovasyon faaliyetleri, konsept değişimi ve isteğe bağlı özgün uygulama taleplerini karşılayan firma, sektörünün markası olmak istiyor.Alışveriş merkezleri, fabrika idari binaları, kişiye özel yaşam alanları, cadde mağazaları, AVM'ler, mağaza zincirleri, özel mülkler, hastane ve poliklinikler, kafe ve restorantlar, sinema salonları, spor salonları, villa, ofis ve butikler Apaydın Yapı'nın iş yaptığı sahalardan sadece bir kaçını oluşturuyor. Yıllarca yoğrulduktan sonra karşılarına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeyi başardıklarını kaydeden Apaydın Yapı Dekorasyon'un Yöneticisi Hasan Anık, “Deneyim, iş tecrübesi ve bilgi birikimimizi müşterilerimize doğru şekilde yansıtınca olumlu dönüşler aldık. Yoğun talepler gelmeye başladı. Biz de daha geniş bir alana hitap edebilmek için 2010 yılında şirketleşmeye karar verdik ve böylece Apaydın Yapı iş hayatında yeni bir sayfa açmış oldu” diye konuştu. İlk etapta yurt içi hizmet ağı genişletilecek Müşteri memnuniyeti, hizmette şeffaflık, çevreye karşı duyarlı bir iş modeli ve iş sağlığı güvenliği gibi insan odaklı konularda özel hassasiyet gözettiklerini belirten Anık, “Biz, hizmetin en iyisini sunmak için gayret gösteren ve mutlak müşteri memnuniyetini gözeten bir firmayız. Bizim olmazsa olmazlarımız var. Bunlarında temelinde de her alanda insan odaklılık yatıyor” diye konuştu.

Anık, iş hayatına başladıkları günden bugüne, aldıkları her projeyi başarılı bir şekilde tamamladıklarını ve bunun gururunu yaşadıklarını söyledi. Hedeflerine ulaşma yolunda sağlam ve analitik adımlarla ilerlediklerini vurgulayan Anık, “İlk etapta yerel ve ulusal bazda devam eden hizmet ağını daha yaygın hale getirmeyi, sonrasında da yurt dışı projelerine imza atmayı hedefliyoruz. Apaydın Yapı Dekorasyon, sektör içerisinde marka ve model bir firma olacak. Prensiplerimizden taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdüreceğiz ve kalıcı bir marka haline geleceğiz” ifadelerini kullandı. Apaydın Yapı Dekorasyon, 2016 yılında en hızlı büyüyen 100 firma arasında 15’nci oldu. Bu başarıyı doğru işleri doğru zamanda yaparak başardıklarını kaydeden Anık, şunları söyledi:
“Bugüne dek süregelen iş hayatımızda bize bir yol haritası olan ve kendimize prensip edindiğimiz dürüst ticaret ve insan odaklı hizmet anlayışımızdan taviz vermeden daha çok gayret edip daha çok çalışacağız. Türk insanının girişimcilik ruhu ile Kayserili olmanın doğasında bulunan ticaret karakterini en iyi şekilde yansıtarak ülke ekonomisine katkı sağlamak, yeni istihdam alanları oluşturmak ve şirketimizi daha büyük ufuklara sağlam adımlarla ulaştırmak temel gayemiz. Bu inanç ve azimle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Orta ve uzun vadede sektörümüzün marka ismi olmak içinse sağlam adımlar atıyoruz.”


DÜNYA GAZETESİ

Apaydın Yapı Dekorasyon, Körfez’e bakıyor
Apaydın Yapı Dekorasyon Firma sahibi Apaydın, "Başta Kayseri olmak üzere Gaziantep, Ankara ve İstanbul'da bir ekip oluşturdum. İşimizi yurtdışında geliştirmeyi istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda Körfez ülkelerine açılmayı hedefliyoruz." dedi.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında 15’inci, Kayseri’de ise 1.sırada yerini alan Apaydın Yapı Dekorasyon, anahtar teslim projeleri ile inşaat alanında faaliyetlerini yürütüyor. Türkiye’nin hemen her bölgesinde projelerini gerçekleştiren firmanın, 10 bölgede temsilciliği bulunuyor. Yurtdışında projeler gerçekleştirmeyi istediklerini belirten Apaydın Yapı Dekorasyon Firma sahibi Orhan Apaydın, “Önümüzdeki yıllarda, Körfez ülkelerinde projeler gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi. Ev ve işyeri dekorasyonunda müşterilerine anahtar teslim hizmet sunduklarını dile getiren Apaydın, “Sektöre ilk olarak boya ustalığı yaparak başladım. Bu alanda kendimi geliştirerek müşterilerime daha geniş bir alanda hizmet vermek için seramik ve parke işini de yapmaya karar verdim. İnsanların cadde mağazalarından çok yoğun bir şekilde AVM’lere yöneldiklerini gördüm. Bu sektörün geleceğinin olduğunu ve büyüyen bir sektör haline geleceğini düşündüm. Böylece havalandırmasından, profesyonel elektrik işi yapan firmalara kadar araştırmalar yaptım. 2007 yılında bu firmalar ile bir ekip kurma kararı aldık ve sektöre giriş yaptık. İlk işimi Kayseripark AVM’de uyguladım. Başta Kayseri olmak üzere Gaziantep, Ankara ve İstanbul, Marmara Bölgesi’nde bir ekip oluşturdum. İşimizi yurtdışında geliştirmeyi istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda Körfez ülkelerine açılmayı hedefliyoruz. Turizm ve gelir açısından çok ciddi paralar kazanan ülkelerde AVM projelerinin dışında projeler de gerçekleştirmek istiyoruz. Kişi başına 17 milyon dolar milli servet düşen bir ülkede, iş yapmak isterim. Şu anda pazar araştırmalarımızı yapıyoruz. Geçtiğimiz yıl, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında Türkiye’ de 15’inci, Kayseri’de ise 1.sırada yerimizi aldık. Bu yıl içerisinde, yapı ve dekorasyon alanında büyümeyi planlıyoruz.” şeklinde konuştu.


KAYSERİ TİCARET ODASI.

  TÜRKİYE 100 LİSTESİNDE 3 KAYSERİLİ ŞİRKET YER ALDI Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi ödül törenine katıldı.   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TEPAV işbirliği ile belirlenen Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi listesinde, Kayseri Ticaret Odası üyesi 3 şirket de yer aldı.   3 Kayserili firma; TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin de katılımıyla gerçekleştirilen törende ödül aldı.   Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi listesinde yer alma başarısını gösteren ve   15.sırada yer alan, Orhan Apaydın Apaydın Yapı Dekorasyon’u,   16.sırada yer alan, DMA İç ve Dış Ticaret Yapı Endüstri Mobilya İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ’yi   26.sırada yer alan, Erat Telekomünikasyon İnşaat Petrol Ürünleri Turizm ve Gıda Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.’yi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.  

 

 SÖZCÜ GAZETESİ

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması
Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi açıklandı.
08:4327 Ocak 2017
HaberlerEkonomi

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), “Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketini” belirledi. 2012'den 2015'e üç yıllık büyüme hızları değerlendirilerek oluşturulan en hızlı 100 şirketi listesinin başında yüzde 4472.9 büyüyen Ares Tersanecilik yer alırken; listede bulunan şirketlerin üç yıllık ortalama büyüme hızı da yüzde 438.1 oldu.
ORTALAMA 111 KİŞİYE İŞ VERDİLER
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Bu firmalarda israf sıfır. Kayserili olunca sıfır israf çok hoşuma gidiyor” dedi. TOBB öncülüğünde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde yapılan yarışmanın ödül töreninde konuşan Hisarcıklıoğlu, rakamlarla Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketini anlattı. Bu şirketlerin ortalama büyümesinin yüzde 438 olmasını “müthiş” olarak değerlendiren Hisarcıklıoğlu, “Çünkü Türkiye'deki milli gelir artışının 12 kat üzerinde bir performans gösterdiler. Çalışan başı üretimlerini, yani verimliliklerini ise ortalama yüzde 176 artırdılar. 2015 yılında ortalama 68 milyon TL'lik satış yaptılar, her biri ortalama 111 kişiye istihdam sağladı” dedi.

İŞTE TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN 100 ŞİRKETİN İLK 15'i
• Ares Tersanecilik %4472.9
• Best Modüler Mobilya %2828.9
• Es Group Denizcilik %1685.1
• Dönersan Döner Gıda %1592.5
• Ruha Elektrik %1315.6
• Ekin Zeytincilik Gıda %1262.1
• Haldız İnşaat Otomotiv %1159.4
• Intersweet Dış Ticaret %1155.4
• Erdoğan Kitap Dağıtım %1058.0
• Promoda Tekstil Sanayi %978.0
• Volkan İtfaiye Araçları %735.6
• Ali Hesapcıoğlu-Efe Dış Ticaret %733.5
• Öğüt Organik Tarım %709.3
• Bilgiç İnşaat %700.7
ORHAN APAYDIN - APAYDIN YAPI DEKORASYON %686.9